“Dünya Ekonomisi” Dersi Bahar 2009 Ödevleri

Bahar 2009 yarıyılında vereceğim DE dersini alan bütün AÜSBF 4 İktisat sınıfı öğrencilerinin hazırlaması gereken ödevler ve ilgili teslim tarihlerinin listesini dönem boyunca şu adreste listeleyeceğim:

http://kibritcioglu.com/iktisat/de-bahar2009.html#Odevler

Plastik Telli Dosya

Her öğrencinin, dönem başında, kendi ödevleri için standart bir plastik telli dosya (temiz ve kullanılmamış!) edinmesi ve ilk ödevini zımbalanmış olarak içine taktığı bu dosyanın en önüne bir de kapak sayfası ekleyerek bana 18.2.2009 Çarşamba günü teslim etmesi gerekmektedir.

Bütün öğrencilerin kendi kişisel ödev dosyalarının en önüne eklemeleri gereken kapak sayfasında, ilgili öğrencinin kendi numarası, ismi, soyadı, okulun+bölümün+dersin adı ve Bahar 2009 yarıyılı gibi bilgilerin yazılı olması gerekmektedir. Söz konusu “kapak sayfası” ile, öğrencilerin cevaplaması gereken ödevleri (bak. ödev listesi) hazırlayıp sunması beklenen formatla ilgili olarak hazırladığım örnek/şablon Word dosyasını buraya tıklayarak indirebilir ve kişisel ödev dosyanızı bana vermek için hazırlarken bu Word dosyasından yararlanabilirsiniz. (Dikkat: Bu dosyayı indirebilmek için, ders için açılan email grubuna önceden üye olmanız (örnek) gerekmektedir.

Bana dönem başında bir kez plastik telli dosya teslim etmiş olan her öğrencinin ikinci ve diğer ödevleri, ilan edilecek tarihlerde bana teslim edilmek üzere (önceden delikli zımbayla zımbalanmış olarak) hazırlanacak ve teslim edilen ödevler kontrol edildikten sonra tarafımdan her öğrencinin kendi kişisel ödev dosyasına tarafımdan takılacaktır. Bu bakımdan, bütün ödev teslim tarihlerine öğrencilerin kesinlikle uyması gerekmektedir!

Not: Lütfen ödevlerinizi içine koymak için ayrıca şeffaf folyo kullanmayınız. Fakat her bir ödevinizi, dağılmaması için, delikli zımbayla zımbalamadan önce telli zımbayla sol üst köşesinden ayrıca zımbalamayı unutmayınız.

Print Friendly